Medaile brali Boyd Exell a Simone Blum

V prvním finálovém kole si nejlépe vedla Simone Blum s klisnou DSP Alice z Německa, která zajela bez trestných bodů a udržela si skore 2,47 z prvního kola, které se jelo podla tabulky C. Tato devětadvacetiletá jezdkyně zajela skvěle i ve druhém finálovém kole, do kterého postupovalo již jen 12 nejlepších. Za celý šampionát Simone Blum inkasovala pouze 1 trestný bod za překročený čas ve druhém finálovém kole a zvítězila. Druhý byl Martin Fuchs s koněm Clooney ze Švýcarska a třetí se umístil Steve Guerdat s klisnou Bianca rovněž ze Švýcarska.

Jiří Nesvačil junior absolvoval se svým spřežením třetí zkoušku, kterou byl parkur. Bohužel, inkasoval 3 chyby a byl penalizován za čas, což mu vyneslo finální 18. místo. Vítězem v jednotlivcích se stal Boyd Excell z Austrálie a v týmech se z vítězství radoval tým USA.