FEI Světové jezdecké hry Tryon 2018

Vrcholem letošní jezdecké sezony jsou Světové jezdecké hry, které se tentokrát konají ve městě Tryon v Severní Karolíně v USA. Hry zahajují 11. září 2018. České jezdectví má na WEG Tryon 2018 své zastoupení hned ve čtyřech jezdeckých disciplínách.

V disciplíně skoky reprezentuje Českou republiku Ondřej Zvára s hřebcem Quimero M a Emma Augier De Moussac s klisnou Diva.

para-drezúře máme jednu jezdkyni, kterou je Anastasja Vištalová s klisnou Dominique 1.

Spřežení zastupuje vozatajec Jiří Nesvačil junior se svými  kladrubskými hřebci: Favory Risa XXI-53, Generale Pastorella XLIX-13, Generalissimus Amiga XXIV-13, Generalissimus Rarita II, Generalissimus Represa XXIV-21, Rudolfo Ecrasita II-34, Sacramoso Aversa XI-5, Sacramoso Riposada XI-1.

Disciplína voltiž má zastoupení ve skupině i v jednotlivcích. Ve skupině soutěží: Kateřina Kocurová, Nela Stříbná, Lucie Kubíková, Elizabeth Reslerová, Kateřina Reslerová, Ema Žůrková, Tereza Czyžová, Jan Hablovič a startují na koni Patriot s lonžérkou Andreou Videnkovou.

V jednotlivcích reprezentují českou voltiž Kateřina Kocurová, která startuje na koni Patriot s lonžérem Ondřejem Svobodou.Jednotlivec Jan Hablovič startuje na zapůjčeném americkém koni Maxmillion a lonžérkou je Talesia Dobin.

Všechny zmíněné disciplíny, ve kterých má Česká republika zastoupení, zahajují ve druhém týdnu her od 18. září 2018. Oficiální časový denní program pro WEG Tryon 2018 je zde: https://tryon2018.com/page/official-schedule-by-day

Sledovat dílčí výsledky našich sportovců můžete na tomto webu, celkové online výsledky na www.longinestiming.com a více informací o WEG najdete na stránkách pořadatele: https://tryon2018.com

Zakoupit lístky můžete na: https://tryon2018.com/tickets/event-tickets